Наші досягнення
30/11/2016
Упродовж листопада 2016 року спеціалісти нашої агенції — Наталія Міфаник, Ірина Гречишкіна, Олександра Дідковська та Ігор Торговець, — успішно завершили навчальні програми. Серед них: «Вільна школа маркетингу», «Вільна школа політичного PR», «Вільна школа комунікацій».
Загальна
кількість годин лекцій і майстер-класів:
162.
Охоче
ділитимося досвідом зі своїми клієнтами!
![](https://dzherelo.agency/uploads/press-center/content/5873c40cd4a7b.jpg)
![](https://dzherelo.agency/uploads/press-center/content/5873c43a5bced.jpg)
![](https://dzherelo.agency/uploads/press-center/content/5873c44b796d2.jpg)
![](https://dzherelo.agency/uploads/press-center/content/5873c472d4fa4.jpg)
![](/uploads/press-center/content/5873c48767acb.jpg)
2595