Не за гроші

90-річчя Житомирського ліцею № 25 ім. М. О. Щорса

08/10/2009

2009 рік для Житомирського ліцею № 25 є ювілейним. Цей відомий житомирський навчальний заклад 8 жовтня святкує своє 90-річчя. Агенція "Flow communications" взяла участь в організації свята.

З нагоди ювілею біля центрального входу до ліцею встановил пам`ятний знак "Граніт науки" з іронічним написом: "Якщо вчишся ти не дуже — погризи мене, мій друже!".

Цікаво, що під гранітну плиту заклали "Капсулу часу". У спеціальному контейнері буде зберігатися відео, на якому нинішні першокласники ліцею № 25 розповідають про свої мрії, прагнення та про те, яким вони бачать своє майбутнє. "Капсулу часу" відкриють вже тоді, коли теперішні першокласники стануть випускниками, — на 100-річчя ліцею. А перегляд відео на випускному вечорі стане незабутнім подарунком та спогадом на довгі роки.

Навколо пам`ятного місця висадили горобинову алею.

Солодкі подарунки на честь свята отримали всі учні школи, та особливий "презент" підготували для кращих учнів та переможців олімпіад. На них чекала невеличка подорож пам`ятними місцями Житомира на... лімузині! Одним із кінцевих пунктів поїздки став McDonald's, де учні змогли поласувати Happy Meal — улюбленою їжею багатьох дітей.

Свято продовжилося урочистим концертом о 17:00 в Житомирській філармонії.


3088
Інші публікації
Еко калейдоскоп для HarvEast

Еко калейдоскоп для HarvEast

Подарунок для PepsiCo

Подарунок для PepsiCo

Наша агенція
15/10/2020
Вітаємо всіх з Міжнародним днем вишиванки!

День вишиванки

З Новим роком!

З Новим роком!

Наші на Off-Road

Наша агенція
21/10/2011