Компанія «Київстар». Привітання працівників та клієнтів з Днем Незалежності

Клієнт: Український оператор мобільного зв'язку «Київстар».

Тип роботи: Промоакція.

Цілі/Завдання:

Привітання працівників та відвідувачів регіональних центрів обслуговування абонентів «Київстар» з Днем Незалежності.

Реалізація:

Організація та проведення промоактивностей з використанням національної символіки. Період проведення: серпень 2010–2011 років. Географія: Житомир, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Біла Церква.

Результат:

Працівники компанії «Київстар» відзначили високий рівень проведення заходів. До проекту долучилося понад 13 % співробітників регіональних ЦОА, які у День Незалежності прийшли у вбранні з елементами українського національного костюму. Заходи подарували багато позитивних вражень, як співробітникам телеком-оператора, так і клієнтам.

У 2010–2011 роках агенція брала участь в організації промоактивностей для компанії «Київстар», присвячених Дню Незалежності.

Підготовчі складові проекту:

– розробка сценарного плану, таймінгу заходів;

розробка питань для вікторини (Вінниця, Черкаси 2010 рік);

підбір, інструктаж та контроль роботи промоперсоналу;

формування подарункового фонду;

оформлення офісів компанії «Київстар»;

організація зони кейтерингу;

забезпечення фотозйомки проекту.

Проведення проекту

Напередодні Дня Незалежності України працівників та клієнтів компанії «Київстар» зустрічали дівчата в українських національних костюмах. Промоперсонал вітав «київстарівців» зі святом та вручав кожному пампушку чи персик, на знак гостинності та щирості українського народу. Працівникам офісів, які прийшли на роботу в одязі з елементами національного костюму, були вручені CD-диски з записами альбому гурту «Океан Ельзи» та українських пісень.


У містах Вінниця та Черкаси відбулися тематичні вікторини: учасники показали, наскільки знають українську історію та традиції.За правильні відповіді на питання співробітники офісів «Київстар» отримували подарунки та смаколики.

Для замовлення BTL-проектів,
Будь ласка, звертайтесь:
Яна Рудницька
Керівник відділу EVENT
та BTL