Перший східноукраїнський День поля

Клієнт: HarvEast

Тип роботи: event-захід

Цілі/Завдання:

організація і проведення Першого східноукраїнського Дня поля для компанії HarvEast

Реалізація:

агенцією були проведені підготовчі роботи, в рамках заходу облаштована основна презентаційна зона (с. Мангуш), додаткова зона (с. Стародубівка), а також забезпечено переміщення і супровід демонстраційним маршрутом.

Результат:

збільшення лояльності учасників Дня поля до провідних компаній аграрного сектора; укладання контрактів на самому заході.

14 червня «Flow communications» провело Перший східноукраїнський День поля для компанії Harveast. У рамках заходу взяли участь 10 компаній: HarvEast, АМАКО Україна, UKRAVIT, «АСТРА», NZIM agro, «ПУМБ», GROSSDORF, MAISADOUR, StollerUkraine, Громадський союз «Спільнота виробників і споживачів бобових України».

Складові організації проекту, які забезпечувала агенція:

- pозробка всіх дизайнів проекту;

- розробка сценарного плану, таймінгу заходу, маршрутних листів;

- технічне забезпечення заходу;

- організація фудзони, кейтеринг;

- декор майданчика проведення;

- організація реєстраційної локації;

- оснащення і декор презентаційної зони HarvEast;

- організація, оснащення майданчика відкриття першої черги системи зрошення HarvEast;

- організація логістики і супровід демонстраційним маршрутом учасників заходу;

- фото- та відеозвітність.


Проведення проекту

Проект стартував анонсуванням заходу і реєстрацією учасників в Інтернеті. Втім, реєстрацію можна було пройти і в день проведення, 14 червня. Анкета учасника містила профільні питання, а відривний талон забезпечував участь у безпрограшній лотереї.


Захід розпочався з привітального слова генерального директора компанії HarvEast Дмитра Скорнякова.

Для учасників заходу була підготовлена демонстрація техніки АМАКО Україна, до того ж, кожен бажаючий міг брати участь у тест-драйві.
День поля продовжився проходженням демонстраційного маршруту. Так, аграрії могли побачити на власні очі поля HarvЕast, дізнатися особливості вирощування різних культур, а також задати питання фахівцям.
Фінальною локацією демонстраційного маршруту стало село Стародубівка, де була урочисто відкрита перша черга системи зрошення HarvЕast.

Захід продовжився з відправної точки — с. Мангуш, де учасників очікував гарячий обід, лекції від спікерів компаній-партнерів Дня поля, розважальна програма та розіграш коштовних призів.


Для замовлення Event,
Будь ласка, звертайтесь:
Яна Рудницька
Керівник відділу EVENT
та BTL