Відкриття насіннєвого заводу

Насіння для HarvЕast несе особливу цінність. Це не тільки матеріал, з яким працює завод. Це витвір природи і джерело всього живого. Саме це лягло в основу концепції заходу і породило ідею представити насіння в якості музейного експонату.

Спеціально для компанії HarvЕast майстер Олександр Вівсяник розробив серію мініатюр. Експонатами стали насінини соняха з гравіюванням HarvЕast мотивів.

Серед гостей очікували немало аграріїв, іноземців, журналістів та представників місцевої влади. Захід мав би бути презентабельним, структурованим та, що важливо, цікавим. Тож, таймінгом передбачили реєстрацію, урочисту частину, екскурсію заводом та кейтеринг. Разом із замовником намагались максимально «оживити» кожну із частин:

— До офіційного початку додали шоу-номери з WOW-ефектом

Так, акробатичне соло на повітряних полотнах та ритмічне танго на ходулях мали ефектний вигляд в масштабах заводу, серед просторого приміщення та високої стелі.


— Однією з екскурсійних локацій стала арт-зона HarvЕast, де була представлена експозиція мініатюр— Кейтеринг облаштували в лаунджевому форматі

— Серед багатьох виконавців обрали атмосферний кавер-гурт «Maris Band»

Для замовлення Event,
Будь ласка, звертайтесь:
Яна Рудницька
Керівник відділу EVENT
та BTL