МЦ «Мати та дитина». Проведення прес-заходів за участі регіональних ЗМІ

Клієнт: МЦ «Мати та дитина».

Тип роботи: Прес-захід.

Цілі/Завдання:

Привернення уваги жителів різних міст України до проблем репродуктивного здоров'я; інформування про новітні методи лікування безпліддя, шляхом залучення регіональних ЗМІ; забезпечення впізнаваності бренду.

Реалізація:

Організація та проведення циклу прес-конференцій у містах України для регіональних ЗМІ та семінарів для акушерів-гінекологів за участі спеціалістів клініки «Мати та дитина». Період проведення: 2012–2015. Географія: 12 міст України.

Результат:

Заходи викликали резонанс у ЗМІ, про що свідчать численні публікації у регіональних мас-медіа. За час дії проекту до медичних центрів «Мати та дитина» звернулось 12 000 пар.

У 2012–2015 роках клініка «Мати та дитина» представила соціальні проекти: «Право на батьківство: вихід є!», «Відкриті двері материнства», «Дитина в кожну родину» та «Щаслива родина, в якій є дитина!». Програми спрямовані на боротьбу з безпліддям в Україні. Для презентації ініціатив клініки агенцією проведено серію прес-заходів у різних містах країни.

Організація проекту передбачала наступні складові:

розробка сценарного плану, таймінгу заходів;

розробка та виготовлення прес-матеріалів (прес-реліз, інформаційна довідка) та запрошень для учасників заходів;

PR-, медіапідтримка проекту;

технічне забезпечення заходів;

організація фудзони;

забезпечення фотозйомки проекту;

моніторинг поствисвітлення у ЗМІ.

Проведення проекту

Прес-конференція

Провідні спеціалісти клініки «Мати та дитина» презентували інноваційні методи лікування безпліддя, завдяки яким тисячі українських родин мають змогу пізнати радість батьківства. Учасники заходів обговорили актуальні проблеми в галузі репродуктивного здоров’я.Під час однієї з прес-конференцій доктор медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог, генеральний директор мережі клінік «Мати та дитина» Наталія Данкович наголосила:

«Ми є соціально орієнтованою компанією і робимо дуже багато для того, щоб лікування для пацієнтів з різних куточків України було доступнішим і кожна сімейна пара, яка зіткнулася з безпліддям, рано чи пізно почула довгоочікувані “мама” ітато”».


Історіями про нелегкий шлях до батьківства ділились пацієнти клініки «Мати та дитина». А для тих, у кого боротьба з безпліддям ще триває, у рамках соціальної ініціативи діяла щорічна безкоштовна програма базового обстеження.

Протягом 2012–2015 років було проведено 27 прес-конференцій. Серед спікерів були: Лариса Ковалевська, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, Володимир Котлік, акушер-гінеколог, репродуктолог та інші провідні лікарі клініки «Мати та дитина».Кожного разу журналісти мали змогу отримати відповіді від фахівців на актуальні питання, зокрема: «Статеве виховання дітей і молоді: як діяти, щоб мати здорових нащадків», «Діагноз — не вирок: як одне звернення до лікаря може змінити життя», «Що варто знати про своє репродуктивне здоров’я» та багато інших.Навчальні семінари для регіональних лікарів-гінекологів

Під час освітніх семінарів фахівці МЦ «Мати та дитина» ділилися досвідом з колегами: розповідали про сучасні тенденції в галузі репродуктивного здоров'я, а також новітні технології, які використовують у світовій медичній практиці.

Досягнуті результати


Для замовлення PR-проектів,
Будь ласка, звертайтесь:
Олександра Дідковська
Директор