Презентація результатів роботи всесвітньої програми «MSD for Mothers» (м. Житомир)

Клієнт: MSD

Тип роботи: Прес-захід

Цілі/Завдання:

Організація і проведення прес-заходу для компанії «MSD».

Реалізація:

Презентація симуляційної кімнати для представників ЗМІ, проведення прес-конференції за участі керівників проекту «MSD для матерів» та житомирських журналістів.

Результат:

Присутність представників мас-медіа на заході — 98% запрошених (17 ЗМІ), 78 постпублікацій.

З 2014 року в Житомирській та Миколаївській областях діє Всесвітня програма «MSD for Mothers» («MSD для матерів»). Проект націлений знизити рівень смертності жінок під час пологів унаслідок післяпологових кровотеч. 21 жовтня в Житомирському обласному перинатальному центрі агенцією проведено прес-захід за участі організаторів та ініціаторів програми, у тому числі всесвітньо відомого доктора Навіна Рао.

Довідка. Навін Рао:

глобальний керівник програми «MSD for Mothers»;

очільник Департаменту Охорони материнського здоров’я в рамках Всесвітнього Альянсу охорони здоров’я, який діє під егідою Генерального Секретаря ООН;

член Ради директорів Всесвітньої спільноти «GBC Health», яка об’єднує численні компанії та організації у боротьбі з найактуальнішими проблемами охорони здоров’я.

Підготовчі складові проекту:

  – розробка анонсуючих матеріалів та прес-пакету для ЗМІ;

  – облаштування місця проведення заходу (Житомирський обласний перинатальний центр) і зони кейтерингу;

  – технічне забезпечення заходу;

  – формування медіакарти;

  – визначення медіапулу;

  – запрошення житомирських ЗМІ;

  – забезпечення фотозйомки події.

Проведення заходу

Демонстрація роботи лікарів на симуляційному обладнанні

Журналісти відвідали навчальний тренінг з відпрацювання командних дій медиків за навчальною програмою «Допомога у випадках післяпологових кровотеч». На симуляторі-манекені тренери продемонстрували злагоджену роботу лікарів у критичних ситуаціях під час пологів.

Прес-конференція

Учасники заходу обговорили актуальні питання у галузі акушерства та гінекології, розповіли про результати дворічної роботи програми «MSD для матерів» в Україні.

Навін Рао зазначив:

«Лише уявіть: кожні дві хвилини у світі від ускладнень під час пологів помирає жінка. Щодня гине майже 800 породілль. В рамках програми ми залучаємо 70 тисяч досвідчених працівників, які роблять усе можливе, щоб зберегти здоров’я матерям. Працюємо з різними регіонами, але в Європі найбільше орієнтуємось на Україну та Румунію, бо саме в них рівень смертності є неприйнятним для європейських країн».

Досягнуті результати

Презентація набула широкого висвітлення у ЗМІ. Актуальність проблематики та зацікавлення журналістів темою сприяли перепублікаціям в інтернет-, друкованих виданнях і нових медіа.

Відгук замовника

Вероніка Ченакіна, директор з корпоративних комунікацій
в Україні та країнах СНД компанії MSD

“Джерело” — агенція, з якою комфортно. Будь-яке поставлене завдання виконується на найвищому рівні, з точним дотриманням термінів, побажань та особливостей проекту. Проекти компанії MSD, в якій я працюю, завжди мають статус не лише національних, але й міжнародних. Важливо, що співробітники агенції завжди відповідають рівню: і в професійному плані, і в партнерських стосунках. “Джерело” для мене — це точність, чіткість і результативність роботи.
Для замовлення PR-проектів,
Будь ласка, звертайтесь:
Олександра Дідковська
Директор