Harveast-HUB

Клієнт: HARVEAST

Тип роботи: організація заходів

Теги: Тімбілдінг

Цілі/Завдання:

організація і проведення дводенної зустрічі співробітників в рамках програми внутрішніх комунікацій компанії HarvEast.

Реалізація:

агентством була розроблена оригінальна концепція проекту, підібрані можливі локації проведення, організована розважальна частина заходу.

Результат:

позитивні відгуки керівництва компанії про проведений захід; лояльність співробітників до своєї компанії, зближення і єднання в рамках проведених інтерактивів.

22 березня агентство провело HarvEast-HUB: внутрішні комунікації в рамках дводенної зустрічі для співробітників компанії. Завдання проекту: проведення дискусії з обговоренням новин і ключових тем аграрної галузі; організація неформальної частини заходу.

Складові організації проекту, які забезпечувало агентство:

• розробка всіх дизайнів проекту;

• розробка концепції, сценарного плану, таймінгу заходу;

• підбір місця проведення, домовленості;

• технічне забезпечення заходу;

• організація харчування учасників, конференц-сервісу, кава-брейків;

• організація реєстраційної зони;

• підбір і виготовлення сувенірної продукції;

• оснащення фотозони;

• організація приїзду, поселення, супровід учасників;

• забезпечення розважальної частини заходу: підбір і домовленості з артистами;

• фото- і відеозвітність.

Особливості проекту

Для проведення проекту було запропоновано кілька місць проведення. Так, був обраний заміський готельно-ресторанний комплекс «Джинтама-Бриз» (с. Глібівка, Вишгородський р-н). Комплекс розташований на березі Київського моря і оточений сосновим бором. Набережна, первозданна лісова тиша, чисте повітря — сприяють як відпочинку, так і плідній роботі.

У HarvEast-HUB взяло участь понад 200 представників вищого керівництва компанії з різних міст України.

В рамках заходу агентство дотримувалося трьох напрямків концепції, які були втілені в інтерактивах HarvEast HUB.

1. Користь і результативність

В рамках проекту брали участь керівники різних напрямків компанії HARVEAST і компаній-партнерів. Так, учасники змогли дізнатися про новини аграрного бізнесу, методах роботи та поділитися досвідом у відкритих дискусіях.

2. Синергія і єднання

При реєстрації кожному учаснику видавалася прозора карта, на якій — зелені квадрати в хаотичному, здавалося б, порядку. Перед кожним учасником було поставлене завдання — протягом проекту максимально взаємодіяти зі своїми партнерами і знайти свою пару. Тільки так можна дізнатися кодове слово, яке виходить шляхом накладення картки однієї на іншу.

За розшифровку слова (а це базові поняття Місії компанії HARVEAST) кожен учасник отримував подарунок на вибір у кінці зустрічі.

Ще однією активністю, яка не залишила байдужим нікого, стало шоу барабанщиків. Музичних інструментів вистачило всім! І кожен учасник зміг відчути себе частиною величезного «оркестру», диригентом якого виступив генеральний директор компанії HARVEAST Дмитро Скорняков.

3. Активність і залучення

В рамках проекту було розроблено фотозону: до стандартного брендволу ми додали реальні величезні куби в корпоративних кольорах HARVEAST. Так, учасники заходу могли з ними активно взаємодіяти: пересувати, сідати, спиратися, а після отримати фото на згадку.

Свою активність співробітники компанії могли проявити і в неформальній обстановці — після дводенного тренінгу для них був підготовлений фуршет з розважальною програмою.

Конкурси та подарунки від ведучих, а також музичний супровід Madam JoJo`s Orchestra стали позитивним завершенням насиченої зустрічі.

Керівництво HARVEAST оцінило рівень організації і подякувало агенцію за реалізацію проекту.

Фільм про захід

Для замовлення Event,
Будь ласка, звертайтесь:
Яна Рудницька
Керівник відділу EVENT
та BTL